QWIXX - HET LEUKSTE DOBBELSPEL VOOR DE HELE FAMILIE Bij Qwixx hoef je niet op je beurt te wachten - iemand dobbelt en iedereen kan de worp benutten! H..
Ochtend Prerelease Mega Evolution: Chaos Rising !!! Let op dit is een entree bewijs en geen fysiek product. Zet de bezorg optie op ophalen! Je krijgt ..
2 nieuwe varianten voor nog meer spelplezier*** 2 extra scorebloks met 80 blaadjes per stuk (160 in totaal) voor het populaire dobbelspel en kaartspel..
Vanwege nieuwe milieu eisen hebben de nieuwe dobbelspellen geen stiften meer in de doos. Helaas is dat niet helemaal goed gegaan bij het drukken. In d..
Carcassone - De Volging is de speciale mini-uitbreiding ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van Carcassonne. Dit kleine doosje bevat 6 transparan..
De TGB11 de Robotime Book Nook Sakura Wine Alley is een cultureel gezellig houten bouwpakket book nook voor iedereen vanaf 14 jaar en zeker voor volwassenen. In dit gezellige Japanse steegje met authentiek aandoende reclame sat verkopers en een sak wijnbar zou je zo naar binnen willen stappen. De modelbouwer sluit zelf de ledverlichting aan. Deze trendy book nook kan tussen de boeken als sfeerlamp geplaatst worden. Dit steegje meet ruim 22 centimeter hoog en is 195 centimeter diep. Met 35 ster moeilijkheidsgraad is dit een fijn project voor de gevorderde bouwer. Onder de 249 puzzelstukken zitten ook kant-en-klare voorwerpen zoals de speelse kat. Het thema van deze book nook is de kersenbloesemtijd in Japan de sakura. Een erg trendy onderwerp voor book nooks. De verzamelaar kan er meerdere in het Robotime-assortiment vinden.